Nagła Śmierć sercowa

Ocena ryzyka nagłej śmierci sercowej BTL CardioPoint SDS

Automatyczna interpretacja z 98% dokładnością

Dysponujemy najnowocześniejszym i unikalnym narzędziem do oceny ryzyka nagłej śmierci sercowej SCD (Sudden Cardiac Death), która jest główną przyczyną zgonów młodych sportowców.
Głównymi zaletami badania są: natychmiastowa ocena ryzyka dla młodych ludzi, doskonała dokładność oraz wizualizacja wyników.

PODSTAWOWE WŁAŚCIWOŚCI

Minimalizacja błędnych diagnoz u młodych ludzi

U 60% sportowców następuje przystosowanie do wysiłku nazywane „sercem sportowca“. Dzięki zastosowaniu kryteriów Seattle, zmniejszony został współczynnik fałszywie dodatnich wyników z 17% do 4.2%, także w przypadku badań przesiewowych u sportowców.

Automatyczna interpretacja z 98% dokładnością

Moduł SDS został klinicznie przebadany przez specjalistów z Uniwersytetu Karola i Szpitala Uniwersyteckiego w Motolu. Badania trwały dwa lata, a ich rezultaty zostały opublikowane w roku 2015 na konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie dla Europejskiej Kardiologii Dziecięcej i Wad Wrodzonych Serca.

  

Unikalne narzędzie do wizualizacji wyników

BTL CardioPoint SDS automatycznie wyróżnia podejrzane fragmenty sygnału EKG w odróżnieniu od normalnych pobudzeń.

Pełna zgodność z kryteriami Seattle

W oparciu o kryteria Seattle moduł BTL CardioPoint SDS dokonuje z wysoką dokładnością automatycznej interpretacji spoczynkowego badania EKG. Moduł SDS automatycznie sprawdza badanie pod względem 18 kryteriów na podstawie ponad 90 pomiarów EKG. Uwzględniając kryteria Seattle oraz standardowy pomiar QTc możliwe jest dokonanie pomiaru na poszczególnych zespołach P-QRS-T, a nie tylko na uśrednionych pobudzeniach.

Jeśli potrzebujesz pilnej diagnostyki, po prostu zadzwoń do nas.

Zapewnimy Ci najlepszą możliwą diagnostykę.

Zadzwoń teraz

+48 601 808 450